
Домик для хомяка MiniAniman Миниэнимал Хамстер Hamster House S джут аксессуар в клетку 9х9см (24727)
188 ₴
178,60 ₴
- Готово к отправке
- Код: 24727
Як зробити клітку хом’яка по-справжньому затишною? Ознайомтеся з будиночком із джуту для хом’яка MiniAniman Hamster House – це не просто укриття, а витвір мистецтва ручної роботи! Так-так, це практично унікальний дизайнерський проєкт, створений спеціально для вашого пухнастого друга. Екологічний, натуральний, стильний – усе, як хом’як мріяв!
Навіщо хом’яку потрібен будинок? Давайте відверто: після крутіння колеса, подорожі в кулі будинком і нескінченного перероблення інтер’єру з підстилки кожному хом’ячку хочеться усамітнитися. Тому вашому улюбленцю потрібне місце, де можна розслабитися, заховати улюблений горішок і бути впевненим, що ніхто не потурбує його спокій цим вашим «де ти, мій пухнастику?».
А як вам оригінальний дизайн будиночка з кумедними «вушками»? Здається, ваш хом’як стане наймоднішим серед своїх друзів! Подаруйте своєму пухнастому другу не просто будиночок, а затишне і стильне житло, створене спеціально для нього!
Розмір S підходить для джунгарських хом’яків, піщанок.
Розмір М підходить для сирійських хом’яків, мишей.
Чому варто купити будиночок для хом’яка MiniAniman Hamster House:- особистий простір: кожен хом’як заслуговує на свій маленький, але затишний куточок, щоб відпочити від своїх великих справ і ховати запаси;
- ручна робота: кожен будиночок унікальний, створений із любов’ю та увагою до деталей;
- екологічність: джут – це повністю натуральний, безпечний матеріал, що не містить шкідливих барвників чи токсичних елементів, а ще він зубостійкий (так, ми розуміємо, як це важливо!);
- натуральний затишок: тепло взимку, прохолодно влітку;
- оригінальний дизайн: додасть родзинку, навіть звичайнісінькій клітці;
- легкість догляду: будиночок без дна, тому чистити його легко, а отже, він завжди матиме вигляд як новий, щоб хом’як мешкав гарно, а ви не напружувалися.
Габарити входу:
– розмір S – 4.6(Ш) х 4(В) см.
Габарити упаковки (ДхШхВ):
– розмір S – 10х10х9.5 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Doggy Man |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Тип | Домик |
| Животное | Грызуны |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Бежевый |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Высота | 95 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Габаритні розміри | 9х9 см |
- Цена: 178,60 ₴



