
-5%
Мягкий карман для хомяка MiniAniman Hamster Warm Pocket Bed подвесное спальное место в клетку (24787)
147 ₴
139,65 ₴
+380 (93) 216-90-22
Офис- Готово к отправке
- Код: 24787
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ви коли-небудь замислювалися, чому ваш хом’як так полюбляє ховатися скрізь, де можна? У кутку клітки, під підстилкою або навіть у рукаві вашого одягу? Усе просто: хом’яки обожнюють затишок і безпеку. І ось тут на допомогу з’являється MiniAniman М’який Карман – ультракомфортне підвісне спальне місце для справжніх пухнастих естетів.
Чому варто купити м’який карман для хом’яка MiniAniman:- неймовірний затишок: м’який поліестер забезпечує тепло й комфорт, створюючи ідеальні умови для солодких хом’ячих снів, хом’як, який добре виспався, – щасливий хом’як, а щасливий хом’як – ваш задоволений улюбленець;
- підвісний дизайн: з легкістю кріпиться до клітки, створюючи хом’ячий пентхаус на висоті (шнури для кріплення у комплекті);
- компактний і універсальний: підійде для будь-якої клітки та не забере багато місця, залишаючи достатньо простору для інших аксесуарів;
- затишне безпечне місце: нагадує затишну нору, де хом’як може сховатися від метушні навколишнього світу;
- теплий куточок: особливо корисний взимку або в прохолодних приміщеннях, де вашому улюбленцю потрібне додаткове тепло;
- розвага: підвісене спальне місце – це ще і спосіб досліджувати клітку, дертися і тренувати лапки;
- легкість у догляді: матеріал легко чиститься, щоб карман завжди залишався свіжим і приємним (можна прати вручну у прохолодній воді).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Doggy Man |
| Страна производитель | Вьетнам |
| Размер породы животных | Мелкие |
| Цвет | Коричневый |
| Состояние | Новое |
| Животное | Грызуны |
| Тип | Гнездо |
| Форма | Прямоугольная |
| Размеры | |
| Длина | 190 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Высота | 20 мм |
- Цена: 139,65 ₴




