
Coastal K9 Explorer Collar КОСТАЛ К9 ЕКСПЛОРЕР світловідбивний нашийник для собак Папороть | 1.6х20-30см
954 ₴
906,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: 36422_FRN12
Надайте вашому вихованцю на прогулянці максимум безпеки з регульованим світловідбивним нашийником K9 Explorer! Світловідбиваючий матеріал органічно вплетений у барвистий нейлоновий дизайн нашийника, завдяки йому ви отримаєте найТоповий візуальний контакт із вихованцем у темну пору доби та в похмуру погоду. Для водіїв автотранспорту світловідбиваючий рядок буде додатковим сигналом про знаходження собаки поблизу проїжджої частини.
Нашийник виготовлений з нейлонової стрічки щільного плетіння, яка має гарну зносостійкість, не розтягується, не линяє. Унікальна металева фурнітура (зручна пряжка з боковим розблокуванням, D-кільце і кільце для адресника, що переміщується) нашийника доповнить активний спосіб життя вашого собаки. Крім того, регульований розмір забезпечує надійну та зручну посадку нашийника.
В асортименті є кілька кольорів нашийника K9 Explorer. Виберіть той колір, який найкраще відображає стиль вашого собаки. Всі нашийники для собак K9 Explorer поєднуються зі світловідбиваючими повідками для собак цієї ж серії.
Чому варто купити нашийник для собак Coastal K9 Explorer:
- забезпечує безпеку вашого вихованця завдяки світловідбиваючому рядку;
- основний матеріал – міцний зносостійкий нейлон;
- регульована довжина: 20-30см;
- ширина - 1.6см
- естетичний вигляд;
- різноманітність кольорів;
- не розтягується;
- не линяє;
- Якіснаметалева фурнітура: зручна пряжка з боковим розблокуванням, D-кільце та кільце для адресника;
- D-кільце закріплене в силіконовому утримувачі і його можна перемістити в найбільш зручне положення для пристібання повідця;
- Точний для повсякденного використання для собак малих порід.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coastal |
| Країна виробник | США |
| Вид тварин | Собаки |
| Гравіювання | Ні |
| Матеріал | Нейлон |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Тип | Нашийник |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Характеристики | Папороть ⁇ 1,6х20-30см |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 906,30 ₴

