
-5%
Coastal Ribbon Weave Leash КОСТАЛ РІБОН ВЕЙВ повідець для собак 2.5см-1.8м
1 119 ₴
1 063,05 ₴
+380 (93) 216-90-22
Офіс- Готово до відправки
- Код: 15976_TYB06
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Coastal Ribbon Weave – серія прогулянкових повідців для собак, виготовлених із міцного нейлону, який має гарну зносостійкість, не розтягується, не линяє. Щоб тривалі прогулянки з вихованцем були максимально комфортні, петля повідця для захоплення рукою виконана з м'якою неопреновою підкладкою.
Лінія Ribbon відрізняється вишуканим дизайном, що подобається як собакам, так і їхнім власникам. Поєднання сучасних візерунків і тканин, що дихають, надає цій лінії міцність, не жертвуючи при цьому стилем або комфортом. Ви можете доповнити комплект амуніції Ribbon Weave нашийниками для собак або стильними шлеями з цієї ж серії, а також іншими моделями амуніції Coastal.
Чому варто купити повідець для собак Coastal Ribbon Weave:
- міцна зносостійка основа з нейлонової стрічки;
- неопренова підкладка петлі для комфортного захоплення рукою;
- зовнішня частина повідця має нашивку із міцної тканинної основи з яскравим жаккардовим візерунком, візерунок не линяє та не вигоряє;
- модний сучасний дизайн;
- довжина повідка (1,8 м) надає достатню свободу вашому вихованцю для дослідження навколишньої місцевості;
- підходить для повсякденного використання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Coastal |
| Країна виробник | США |
| Вид тварин | Собаки |
| Гравіювання | Ні |
| Матеріал | Нейлон |
| Розмір породи тварин | Великі, Гігантські |
| Тип | Повідець |
| Колір | Бірюзовий |
| Розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Характеристики | 2,5 см — 1,8 м |
- Ціна: 1 063,05 ₴

