
Flamingo 3in1 Deluxe ФЛАМІНГО ДЕЛЮКС 3в1 спальне місце намет-будиночок кігтеточка для котів 50х30х28 см
1 555 ₴
+380 (93) 216-90-22
Офіс- Немає в наявності
- Код: 560311
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Багатофункціональний будиночок для котів Flamingo 3in1 Deluxe призначений для точки кігтів, ігор та відпочинку. Поєднує три функції: спальне місце, в якому можна виспатися, ігровий майданчик з іграшкою і кігтеточку.
- Будиночок для кота ФЛАМІНГО 3in1 Deluxe дуже легко збирається і розбирається завдяки застібці-липучці і має три входи/виходи, що важливо для вихованців, які не люблять замкнених просторів, проте віддають перевагу комфортним укриттям з можливістю спостереження.
- З одного боку будиночка-намету розташоване кругле вікно.
- З іншого - знімний килимок-кігтеточка із сизалю. Килимок легко кріпиться до будь-якої сторони будиночка застібками-липучками.
- Всередині будиночок-намет має обробку з м'якого та комфортного флісового матеріалу зеленого кольору.
- Нижня внутрішня частина будиночка виготовлена ??з шарудливого матеріалу, який стимулюватиме інтерес у котів під час гри з тканинним м'ячем, прикріпленим до верхньої частини намету.
Розміри: 50x30x28 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Flamingo |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 500 мм |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Великі, Середні |
| Розміщення | Підлогове |
| Тип | Когтеточка-будиночок |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид тварин | Кішки |
| Стан | Нове |
| Характеристика | 50х30х28 см |
- Ціна: 1 555 ₴

